.

.

New
Времето појас pulleys забавување suite 3:1 DIY X Y Оска CNC Co2 Engraver Машина делови Синхрони макара

Времето појас pulleys забавување suite 3:1 DIY X Y Оска CNC Co2 Engraver Машина делови Синхрони макара

DEN 1336.00
DEN 1535.52

Стока
Достапно.

Сите пакети се придружени со Следење на број. Ние ја благослови вашиот бизнис. Се враќа : ве Молиме контактирајте со нас ако сакате да вратите нешто. Повратните информации : Ние ја напушти автоматски позитивни повратни информации, по добивањето на еден од вас. Ние НЕ нудиме надоместоци за враќање на такси превозот.1 : 3 HTD 3 M Времето Макара 24 заби 72 заби CO2 Laser Гравирање Машина за Сечење Додатоци - Појас Опрема за Полнење Ставка Опис : За Co2 Laser Гравирање и Машина за Сечење Мали Тркала : Заби : 24 Заби Појас ширина : 15mm Големи Тркала : Заби : 72 Заби Појас ширина : 20mm Сооднос : 3 : 1 Цена за 1 сет 1 : 3 Мерењето Макара Превозот и Ракувањето со : Наредби обично се испраќаат на истиот ден по добивањето на уплатата. Ако ви треба Изразат Испорака ве молиме известете преку Порака. International Shipping се обично 15-60 дена во зависност од вашата земја локација, и Царината во вашата земја се земе време премногу. Реконструкцијата се направи што е можно на стока се вратени. Ве молиме бидете сигурни да купите дополнителни делови за иднината, за да се избегне конфузија и можни непријатности. Ви благодариме за Вашата Поддршка. Ние ги испратите на налози од страна на Пост Mail со следење на број. Се враќа ќе се прифаќаат само ако објектот е во нова состојба и во тоа е оригиналниот пакет. Примена : Ние сме искрени, сериозни и со почит затоа што се работи за бизнис, кој ги цени искреност и професионалност од своите купувачи.

Детали

Бренд Име:
CNCCheap
Број На Модел На:
ласерски engraver дел
Состојба:
Бренд Нови
is_customized:
Yes
Заби:
72/24 заб
Појас Ширина:
20/15mm
Висина:
44mm
Примена:
Се користи за Ласерски Машини
Потекло:
произведено во Кина
Пакет:
1set
Бесплатен превозот :
Yes
Свеж

Избор на клиенти