.

.

New
CNSPEED Универзална 2.5 Челик Catback Издувните Downpipe Продолжување Цевка Адаптер YC100419

CNSPEED Универзална 2.5 Челик Catback Издувните Downpipe Продолжување Цевка Адаптер YC100419

DEN 360.00
DEN 480.00

Стока
Достапно.


УНИВЕРЗАЛНА 2.5" ЧЕЛИК CATBACK ИЗДУВНИТЕ DOWNPIPE ПРОДОЛЖУВАЊЕ ЦЕВКА АДАПТЕР
100% Сосема нов објект Изработени со Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик изградба 2.5" Внатрешен дијаметар со 3 гром дупка Совршен објект за проширување на издувните цевки или одредување на јазот помеѓу цевки БЕЛЕШКИ Ова е универзален fit апликацијата за најмногу било кој автомобил. Завртки не се опфатени и ќе бидат потребни за да се поврзете оваа страната правилно врз цевки сте во потрага да се инсталира на.

Детали

Име На Модел:
ИЗДУВНИТЕ DOWNPIPE ПРОДОЛЖУВАЊЕ ЦЕВКА АДАПТЕР
Тип На Објект:
Turbo
Бренд Име:
CNSPEED
Материјал Тип:
Челик
Година:
Универзална
Објектот Висина:
0inch
Специјални Функции:
CATBACK ИЗДУВНИТЕ DOWNPIPE ПРОДОЛЖУВАЊЕ ЦЕВКА АДАПТЕР
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
0inch
Зафатнина:
00
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Нема. на Цилиндри:
00
Автомобил Производител:
Универзална
Големина:
2.5
Свеж

Избор на клиенти