.

.

New
судбината гранд цел Arturia Pendragon Cosplay Судбината остане ноќта Црна сабја костим за Костимот

судбината гранд цел Arturia Pendragon Cosplay Судбината остане ноќта Црна сабја костим за Костимот

DEN 2500.00
DEN 2976.00

Стока
Достапно.


судбината гранд цел Arturia Pendragon Cosplay Судбината остане ноќта Црна сабја костим за Костимот
Вклучува : костим за капење, headwear, Нога украс, рака на прстен Материјал : spandex
Ако не можете да најдете вашата големина во големината на табелата и сакате да обичај прави тоа со свој мерења, ве молиме испратете ни го вашиот следниве мерења. ќе се направи се вклопуваат во костим за вас. 1.Ќе се Машки Или Женски ? 2.Висина 3.Тежина - Вашата Тежина Во Кг. 4.Градите - се Земе мерење на обемот во потполност точка на градите. 5.Половината - Мерење на обем на најмалиот дел од половината над hipbone. 6.Хип - Стави на лента околу во потполност дел на вашиот дното кога ќе застанете со нозете заедно. 7.Рамо До рамо - Од Рамо КРАЈ до рамо КРАЈОТ на задниот дел. 8.Арм Должина - Мерка од рамото точка на зглобовите. Исто така, даде мерење со вашиот лактите свиткани, треба да биде околу една педа подолго. 9.Саканиот Панталони Должина - Од Најмалите Дел Од Половината Од Должината Сакате.

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXS, One Size
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Бренд Име:
NSOKING
Број На Модел На:
saber0fsd1
Материјал:
Spandex
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Сабја
Компоненти:
костим за капење, headwear, Нога украс, рака прстен
Свеж

Избор на клиенти