.

.

New
CCD HD За Mazda 6/ За Besturn B70 Автомобил Копија Камера Водоотпорен Широк Агол 170 Степени Автомобил Rear View Camera

CCD HD За Mazda 6/ За Besturn B70 Автомобил Копија Камера Водоотпорен Широк Агол 170 Степени Автомобил Rear View Camera

DEN 539.00
DEN 1056.00

Стока
Достапно.

688 mm брзина на Блендата 1/60-1/5000 1/60-1/20000 1-1/10000 1-1/10000 Минимална Осветлување 0. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 редовен работен ден.0 v P-Туп 75 ohm 1.
Пакет :
1 x автомобил Водоотпорен Автомобил Rear View Camera
1x 6 M видео кабел
1x кабел за напојување
1 x упатство
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас .
It 's нашата чест да обезбедат одлична услуга за вас, ви благодариме!
Политика на враќање
Што се Случува Ако имам Проблем?
Ако имате погрешни или оштетен објект или за било која причина добијат она што се појавува да бидат неточни стоки ве молиме контактирајте со нас преку разговор масажа или е-пошта ,и да им објасни на вашиот проблем.
Ви благодарам Многу За Шопинг во нашата продавница.
Повратни информации :
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди во сите детални оценки, доколку објектот примен во добра здравствена состојба;
За Купувачите кои не е задоволен со вашата шопинг Искуство, можете да контактирате со нас прво, пред да ја напуштат повратни информации;секој проблем може да се разработат преку добра комуникација помеѓу двете страни.2(Olux со ИЛИ НА) Видео излез 1. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку.
Посакуваме да имате пријатен ден!!
. ако сакате да се вратите на објект за над причина или било какви други сезони во рок од 14 дена по ставка примени, ќе се нуди целосна наплата за вас, откако предметот е вратен со оригиналниот пакет.

Детали

Тип На Објект:
Паркинг Помош
Објектот Висина:
2.2inch
Жица или Безжично:
Жица
Бренд Име:
BARCEEN
Екранот:
LCD
Објектот Ширина:
1.92inch
Автомобил Производител:
Mazda
Сензор Број:
1
Специјални Функции:
задните видите
Објектот Должина:
1.5cm
Паркинг Видот На Помош:
rear view camera
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Тежина:
0.25kg
is_customized:
Yes
сензор на слика:
Шарени ноќ визија
Водоотпорен:
IP69K
задната камера:
автомобилот назад до камерата
Свеж

Избор на клиенти