.

.

New
Бесплатен превозот Полагање на Магла Светла За Suzuki Натрапникот Volusia VS 700 750 800 1400 1500

Бесплатен превозот Полагање на Магла Светла За Suzuki Натрапникот Volusia VS 700 750 800 1400 1500

DEN 831.84

Стока
Достапно.


Карактеристики : Подобрување на изгледот со овој сет на Хром за Магла Ова е по пазарот сет на светилки 100% РЃА БЕСПЛАТНО !
Спецификација : Состојба : Сосема нови во кутија Количина : 1 пар Светла : Редовни 5 Вати од Кикирики Светилки Материјал : Високо Квалитетна ABS Пластика, Со Хром Финиш Инструкции : не се вклучени Монтажа Хардвер : не се вклучени
Fitment : Заврши прилагодено апликација Модификација може да се бара 2 Жица Set-up

Детали

Тип На Објект:
Правец На Ветер
Бренд Име:
MAIZHI
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти