.

.

New
(Min.цел 10$ микс) Бесплатен Превозот 6mm 108pcs Мешани Камен Круг Бисери Ѓердан 30 инчен SAM_7458

(Min.цел 10$ микс) Бесплатен Превозот 6mm 108pcs Мешани Камен Круг Бисери Ѓердан 30 инчен SAM_7458

DEN 537.00
DEN 671.52

Стока
Достапно.

(Min.цел 10$ микс) Бесплатен Превозот 6mm 108pcs Мешани Камен Круг Бисери Ѓердан 30 инчен SAM_7458
Објектот спецификите парична Казна или Мода : Мода Предмет Тип : Ѓердан Место на Потекло : Guangdong Кина (Копно) is_customized : Да Материјал : Мешани Камен Објект Дијаметар : Големина : Монистра : 6mm,должина : 30 инчен КОЛИЧИНА : 1strand Пакет
Сите накит ќе биде внимателно спакувани
Плаќање :
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Плаќање & Испорака&испорака
Превозот : Кина Пост mail,Хонгконг воздух mail , DHL, EMS, UPS-от, Fed Ex, итн.
Време на испорака : во 2-3 дена
Доколку купите повеќе од едно време во мојата продавница, ние ќе ја испрати преку UPS или DHL, или ЕМС за да можете слободно. повеќе брзо и безбедно за вас !
Објектот Тежина : 0.1-0.2(kg) (1 g=5 кт)

Детали

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Никој
Ѓердан Тип:
влакно
Материјал:
Камен
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Бренд Име:
YUTENG НАКИТ
Број На Модел На:
SAM_7458
Должина:
30 inch
Количина:
1strand
Состојба:
Нови
Скапоцен Камен Форма:
ѓердан
Материјал:
Мешани Камен
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Големина:
Beads
is_customized:
Yes
Повод:
Партија/Ангажирање/Годишнината/Свадбата
Број На Модел На:
SAM_7458
превозот:
Бесплатен превозот
Свеж

Избор на клиенти