.

.

New
6pcs/set висока температура отпорни Kawaii шише Јогурт Чаша Млеко Чаша Пудинг Шише капак Пекарница Првенство Желе Леќата Лименки

6pcs/set висока температура отпорни Kawaii шише Јогурт Чаша Млеко Чаша Пудинг Шише капак Пекарница Првенство Желе Леќата Лименки

DEN 927.00
DEN 1008.00

Стока
Достапно.

Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, едноставно оставајќи негативна или неутрална повратни информации не може да го реши проблемот.Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е функцијата и пред да конкурираат на објектот.
Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на оштетувања од вода. Нашиот систем автоматски ќе го стори истото за вас.
3, Бидете сигурни дека за да се остави број на телефон и на поштенски код при пополнување вашиот купувачот информации.Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
4,Овие полначи обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот до не се збуни ги наплаќаат за дополнителни превозот.
2,Поради рака мерка, ве Молиме овозможи 0.com's центарот
Чекор 2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат
Чекор 3) Овластување да се вратите на објектот ќе се издаде
Чекор 4) Враќање на ставката за договореното замена или рефундирање
*Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот. Ако навистина имаат тешкотии во плаќање на вашите објектот, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви помогнат да се реши тоа.5pcs/set висока температура отпорни Kawaii шише Јогурт Чаша Млеко Чаша Пудинг Шише капак Пекарница Првенство Желе Леќата Лименки
Здраво, Драги мои пријател,
1,работевме напорно, да се кандидира на продавница! Ве молиме осветлена пет ѕвезди евалуација за нас, како награда, Имаат убав ден.

Детали

боја:
Јасно
Капацитет:
101-200ml
Drinkware Тип:
Стакло
Стакло Тип:
Транспарентна
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Бренд Име:
CHYAILHJ
Обликот:
Круг
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
afds8-6
Материјал:
Стакло
Количина:
5
Големина:
7.4*5.5 CM
боја:
Јасно
Материјал:
Стакло
Еко-Пријателски:
Еко-Пријателски
Свеж

Избор на клиенти