.

.

New
9PCS Природниот Астаксантин за Нега на Кожата Серум Супер Анти-Стареењето Суштина со Витамин Е

9PCS Природниот Астаксантин за Нега на Кожата Серум Супер Анти-Стареењето Суштина со Витамин Е

DEN 3792.00

Стока
Достапно.


Продажба
КУПИ 1 ДОБИЕТЕ 2
КУПИ 1 Анти Навремено Серум за Полнење, Се 2 Ист Колекции за слободни
КУПИ 1 3 D Влакна Lash Маскара Сет, Се 1 Влакна + 1 Маскара за слободни
Промоција
Eyeliner Течни : Оригиналната цена $3.62 , САМО $1.99 СЕГА
КУПИ 2 ПАРЧИЊА Анти Око Навремено Серум, Се 2 Пар Колаген Око Маска за слободни
КУПИ 10 Кутии Лажни Eyelash, да се Добие 1 BUC Маскара за слободни
.99 СЕГА
КУПИ 2 ПАРЧИЊА Анти Око Навремено Серум, Се 2 Пар Колаген Око Маска за слободни
КУПИ 10 Кутии Лажни Eyelash, да се Добие 1 BUC Маскара за слободни
Природниот Астаксантин за Нега на Кожата Серум Супер Анти-Стареењето Суштина со Витамин Е
Супер Витамин Е, Супер анти-стареењето
Супериорност :
Оксидација отпор е витаминот Е е 1000 пати ,заштита на intracellular ДНК синџир од ултравиолетово зрачење и клетките од оксидација реакција на штета .
За Употреба : наутро и навечер, по чистење на кожата, се применуваат овој производ на лицето.62 , САМО $1.
Продажба
КУПИ 1 ДОБИЕТЕ 2
КУПИ 1 Анти Навремено Серум за Полнење, Се 2 Ист Колекции за слободни
КУПИ 1 3 D Влакна Lash Маскара Сет, Се 1 Влакна + 1 Маскара за слободни
Промоција
Eyeliner Течни : Оригиналната цена $3. Истражувањето докажува дека Супер да може ефективно да се подобри над 50% од целокупната состојба на кожата, како што се сувост, wetness, големината на порите, еластичност, и фини линии.
Навлажнувачки, белење, олеснување на апсорпција, и стабилна
Карактеристики :
На антиоксидативни активност е еднакво на 1000 време на природни ПЕТ, 10 пати на β-renieratene , 200 пати на corporin , и 150 пати на anthocyanin (OPC).

Детали

Тип На Објект:
Лицето Серум
Бренд Име:
qbeka
GZZZ:
YGZWBZ
Состојка:
анти-стареењето суштина, хијалуронска киселина
Сертификат Број:
29-xk-3531
Земја/Регион на Производство:
Кина
Функција:
Анти-Стареењето
сертификација:
GZZZ
Формулирањето:
течни
Број На Модел На:
10ml*9
Пол:
Женски
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Сертификати:
MSDS, ISO 9001
is_customized:
Yes
Пазарот:
глобални
време на испорака:
1-3 дена
Рок На Траење:
3 Години
Употреба:
Лице
боја:
Транспарентна
Возрасна Група:
Возрасни
Funtion:
Анти-Стареењето
Свеж

Избор на клиенти