.

.

New
малтери тигар малтери како масажа ублажување на болка третман печ се релаксираат мускулите артритис detumescence болка гипс

малтери тигар малтери како масажа ублажување на болка третман печ се релаксираат мускулите артритис detumescence болка гипс

DEN 342.00
DEN 518.40

Стока
Достапно.


Детали

Тип:
Восок Лента
Број На Модел На:
YNBHT1601
Тип:
третман на болка печ
Големина:
околу 10*7CM
Функција:
дише/здравје/болка/третман
Користете го опсегот:
телото на мускулите,arthrosis и acupoint
Пакет:
1pack=8pcs
Свеж

Избор на клиенти