.

.

New
Компатибилен со Сименс 700,630 Пулсот Oximeter на 4533840EH50U Spo2 сензор adapte кабел,10pinM да DB9F.

Компатибилен со Сименс 700,630 Пулсот Oximeter на 4533840EH50U Spo2 сензор adapte кабел,10pinM да DB9F.

DEN 1044.00
DEN 1392.00

Стока
Достапно.


Детали

Број На Модел На:
SY14-2.5M4G
Големина:
10pinM to DB9F
Функција:
spo2 сензор адаптер кабел
Материјал:
Пластични
боја:
Сино/Сива
Compatibilities :
Sirecust 700,630
Место на Потекло:
Кина(Шенжен)
Свеж

Избор на клиенти