.

.

New
Луксузен Кралски Европската Коса Круна Рачно Изработени Кристално Јасно Тиара Булчински Свадба Коса, Накит Додатоци Жените Церемонија Круна

Луксузен Кралски Европската Коса Круна Рачно Изработени Кристално Јасно Тиара Булчински Свадба Коса, Накит Додатоци Жените Церемонија

DEN 821.00
DEN 955.20

Стока
Достапно.

Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме контактирајте со нас пред да ни даде негативен фидбек. Ако имате било какви проблеми пред исплата,можете исто така да ни оставите порака,нашата служба за корисници ќе ви одговори назад во рок од 12 часа. Некои Проблеми На накит се инкрустирани со кристал или кристал .Ви благодариме~
. Политика на враќање, ако сакате да се вратите, ве молиме имајте на пакет,капки и моите нови производи. 2)Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинење време во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме контактирајте со нас ако не rerceive во рок од 30days.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.По долго време на испорака ,некои камења може да падне. 3)Со цел да се обезбеди да добиете вашата нарачка ослободени од данок при увоз,ние ќе изјават тоа со пониска вредност,ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот ., јас ќе ви одговори во рок од 12ч.ако постои exceotion,ние ќе ги стави информации во продавница.
Повратни информации :
ние ќе бидат високо ценети ако може да ни остави позитивен фидбек.Цена на производот вклучува превозот надомест . Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Ве молиме да ни даде можност да се реши проблемот.можете да лепак ги врати брзо.

Детали

Метална боја:
Злато, Сребро.
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Бренд Име:
HIMSTORY
Број На Модел На:
HG624
Тип:
Tiaras
Метали Тип:
Како фотографии
боја:
сребро и злато,може да се избере
Материјал:
Rhinestones
Пакување:
Polybag
Повод:
Свадба Партија Матурска подарок
Состојба:
100% Сосема Нов
ОЕМ:
Поздрави
Обликот:
свадба коса круна ,користам црна bobpins поправи на косата
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти