.

.

New
1200g ДД првенство транссексуалец секси големи гради реални силикони на градите форми

1200g ДД првенство транссексуалец секси големи гради реални силикони на градите форми

DEN 2413.00
DEN 2741.76

Стока
Достапно.

Силикони на градите форми за mastectomy, мали гради девојки или crossdresser,трансвестит,влечете кралицата cosplay
2. Ние не обезбеди за испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел. Увоз Даночни : купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и увозните даноци. Оддалечена област : Сите трошоци не вклучувајќи оддалечена област дополнителни трошоци ; ако вашата адреса е оддалечена област една, купувачот мора да плати дополнителни трошоци пред превозот, или ние ќе ги испрати со други превозот методи како ЕМС или Пост Воздух Mail.(На подолг одмор во Кина или други фактори ќе биде доцнење)
4.
ПРЕВОЗОТ
1.
(вистинската боја ќе бидат малку различни, само за brower, светла и други фактори )
3. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. На овој линк објект е само силикони на градите со ремени, без градник, без лепило (ако ви е потребен, изберете и други линк или контактирајте со нас)
4. Мерењето како што следува за референца : (Тоа ќе биде 1~3 cm разлика,предизвика мери со раце)
АКО ВИ ТРЕБА ДРУГИ ГОЛЕМИНА ИЛИ SUNTAN БЕЖ БОЈА , PLS
АКО ВИ ТРЕБА ДРУГИ ГОЛЕМИНА ИЛИ ДРУГИ СТИЛ,БОЈА ГРАДИ , PLS ПЛАЌАЊЕ
Многу методи за плаќање на располагање, како што се Кредитни Картички,Web Money,Qiwi Паричник, Boleto,SOFORT Банкарство, ТТ и Western Union .

Детали

Тип На Објект:
Градите Форма
Бренд Име:
QIAOZHOU
Големина:
1 pair/ box
Количина:
1 пар
Број На Модел На:
LTARG-1200
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Силикони
боја:
голи тонот на кожата
Тежина:
1200g/pair
Чаша Големина:
дд првенство
Стил:
Со Ремени,Без Лепило,Без Градник
Карактеристики:
Мека Удобно со Реални Браун Брадавиците
Продажбата на моделот:
Retail & Drop Превозот И Трговија На Големо
Употреба:
Жена Mastectomy Crossdresser Трансвестит Трансвестити Влечете Кралицата
Свеж

Избор на клиенти