.

.

New
12pcs/многу 2017 Бебето Девојки Еластична Headband Chiffon Цвет Раководител бенд Новородено Бебе Коса Бенд Деца Бебе Коса Додатоци

12pcs/многу 2017 Бебето Девојки Еластична Headband Chiffon Цвет Раководител бенд Новородено Бебе Коса Бенд Деца Бебе Коса Додатоци

DEN 379.00
DEN 402.72

Стока
Достапно.

2017 Пролет Бебето Девојки Еластична Headband Chiffon Цвет Раководител бенд Новородено Бебе Коса Бенд Деца Бебе Коса Додатоци Еластична венчиња Материјал : Chiffon Цвет,Еластична Пакување : 12pcs/многу Боја : Normaly нашата пакет е секоја боја 1pc во една многу ,Ако специјална боја барање,pls ни остави порака за боја бројот што сакате кога ќе се стави на ред ,Благодарам. Големина : Цвет е за 11cm, Еластичен Ширина е 38mm, Вкупната должина е околу 36mm. Топло Совет : 1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца. 2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект.

Детали

Одделот За Името:
Бебето
Материјал:
Polyethersulfone
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Бебе Девојка Headbands
Материјал Состав:
Полиестер
Тип:
Headbands
Име на производ:
Бебе Девојка Headbands
Материјал:
Chiffon цвет,Чипка еластичен
цвет големина:
за 11cm
Занает:
Рачно изработени бебе headband
Стил:
додатоци за коса
Примена:
украси за коса
Пакување:
12 компјутери
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти