.

.

New
F3452GM2 7.5 KW

F3452GM2 7.5 KW

DEN 10287.00
DEN 10944.00

Стока
Достапно.

Најдобра услуга
4. Ве молиме контактирајте со нас и го одбра најдобриот една.pls контакт usanytime,
ако имате некои барања на нашите производи . Во врска со инвентар кој се менува секојдневниот и зависи од вашата цел. За гаранција ние им даде на еден месец за наплата или замена.Повеќето поволна цена
4.
Ние ќе се Фокусираме на Идентичен,диоди,транзистори,отпорник,capacitor,IGBT модул,кристално осцилатор,реле и сите видови на електрони компонента Како Електронски Експерт. Ако објектите се неисправни ве молиме да не известите во рок од 3 дена по пристигнувањето.
Наплата & Замена :
1. За примерок кој треба вашата полнење.Доволно снабдување
Испорака :
1. Ве молиме едноставно се врати за да нè за замена или враќање на парите, кога ќе се најде unperfected квалитетот предмети или тие не работат добро.
Контакт информации :
Име На Компанија : Жен Шен Се Кандидира Heng Xin Technology Co.
Треба да се обрне внимание на ова :
3.
Клиентот коментар :
1. Треба да мора да плаќаат за сите трошоци на превозот. Било предмети кои мора да се врати во нивната оригинална состојба за да се добие враќање на парите или замена. Било несреќи и одложувања или други проблеми предизвикани од страна на шпедитерот, ве молам прости што не можеме да ја преземе одговорноста.Конкурентна Цена
3. Предмети нормално ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по исплата потврди. За цел процес : Ние ќе ви испратиме Proforma Фактура (термин на превозот, вкупен износ и така натаму) по примам делови листа.

Детали

Стандард:
Велика БРИТАНИЈА Приклучок
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
USB Вкупна Моќност:
Стандард
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Примена:
Индустриски
Заштита Од Преоптоварување:
No
Број на USB Порти:
Никој
Номинална моќност:
Стандард
Господар Префрлате:
No
Заземјување:
Не-Заземјување
Surge Protector:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
Номинална Струја:
Стандард
Број На Модел На:
F3452GM2 7.5 KW
Бренд Име:
qipin
WIFI:
No
Номинална Напон:
220v
Места Број:
1
Тип:
одбор
Свеж

Избор на клиенти