.

.

New
YPCT31521-1A

YPCT31521-1A

DEN 5640.00
DEN 6000.00

Стока
Достапно.

За MOQ која зависи од вашата цел.
Ние ќе се Фокусираме на Идентичен,диоди,транзистори,отпорник,capacitor,IGBT модул,кристално осцилатор,реле и сите видови на електрони компонента Како Електронски Експерт.
Наплата & Замена :
1. Еден месец за политика на враќање од пристигнувањето.Доволно снабдување
Испорака :
1. За цел процес : Ние ќе ви испратиме Proforma Фактура (термин на превозот, вкупен износ и така натаму) по примам делови листа. За гаранција ние им даде на еден месец за наплата или замена. Во врска со инвентар кој се менува секојдневниот и зависи од вашата цел.Највисок квалитет
2.Најдобра услуга
2.pls контакт usanytime,
ако имате некои барања на нашите производи . Ве молиме контактирајте со нас и го одбра најдобриот една. Тоа ќе биде испорачуван DHL/Федекс /ТНТ/ UPS /EMS или други посебен начин.
Контакт информации :
Име На Компанија : Жен Шен Се Кандидира Heng Xin Technology Co.,Ltd
Адреса : N2 C099 ,Сонцето Азија 2 Eelectronic Пазарот ,Hua Qiang Bei,Futian Округ, Шенжен, Guangdong, Кина (Копно)
Skype : nica-xcx
ТЕЛ : +86-755 - 23959076
ФАКС : +86-755 - 23959076
Други Политики :
1. Треба да мора да плаќаат за сите трошоци на превозот. Најдобра услуга
4. Било предмети кои мора да се врати во нивната оригинална состојба за да се добие враќање на парите или замена. Ако објектите се неисправни ве молиме да не известите во рок од 3 дена по пристигнувањето.Брза Испорака
Корпоративната Визија :
1. Ве молиме едноставно се врати за да нè за замена или враќање на парите, кога ќе се најде unperfected квалитетот предмети или тие не работат добро.

Детали

Стандард:
Велика БРИТАНИЈА Приклучок
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
USB Вкупна Моќност:
Стандард
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Примена:
Индустриски
Заштита Од Преоптоварување:
No
Број на USB Порти:
Никој
Номинална моќност:
Стандард
Господар Префрлате:
No
Заземјување:
Не-Заземјување
Surge Protector:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
Номинална Струја:
Стандард
Бренд Име:
qipin
WIFI:
No
Номинална Напон:
220v
Број На Модел На:
YPCT31521-1A
Места Број:
1
Тип:
одбор
Свеж

Избор на клиенти