.

.

New
Нови пром коса, накит 12Pcs многу AB кристали сребро метал круна шарм 65mm долга коса вилушка накит додатоци

Нови пром коса, накит 12Pcs многу AB кристали сребро метал круна шарм 65mm долга коса вилушка накит додатоци

DEN 576.00

Стока
Достапно.

c, Оние Пакети нема да има нашата Компанија ЛОГОТО ИНФОРМАЦИИ.
Описи (@ Филип скапоцен камен) : Нови пром коса, накит 12 Pcs многу бесплатен превозот AB кристали сребро метал круна шарм 65mm долга коса вилушка накит додатоци ***Можете Да го Забелешка Детални барања како што се Бои, Пакети, Вашиот склопот на Изразат Компанија, Вредноста на Декларацијата слично на Али-Express Порака кога ќе го поставите цел. б, Ние ќе се однесуваме како вашиот заднинската исполнување центар, меѓувреме вие Не треба да плаќаат ништо за нашата услуга. Гаранција & Наплата (@ Филип скапоцен камен) : а, Pls се задржи Галвански Елементи за Сува и Не се за Перење, б, наплата може да се стави напред во рок од 3 дневна страна на Купувачот со Оштетен Photoes како основа, и објектите мора да се врати во ОРИГИНАЛНИОТ ПРЕВОЗОТ УСЛОВ за враќање на парите, ***Ние нема да бидеме Одговорни за Оштетените предизвикани од Превозот, ***И ние ќе ги Враќањето/Ре-испраќање на Превозот, ако сме направиле Грешка, инаку, Купувачот треба да биде Одговорен за двете тоа, Плаќање И Испорака (@ Филип скапоцен камен) : ЗАЧУВАМ е најдобар начин ние recgmend. Пакување (@ Филип скапоцен камен) : Секое парче/пар по Custome Картичка со hangtag(ако има) по Polybag, 2 парчиња/12 Pcs/60 Pcs или 120 Pcs по reshippable Кутија или Поголема торба, тогаш како многу Кутии/Поголеми торби во Мини Извоз CTN. ***Ние може да направи вашата Брендирани Картичка / Цена Налепница но кој ќе биде дополнително се наплаќа.

Детали

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Hairwear
Тип:
Косата Стапови
Стил:
Тренди
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
EH0602y
Опис:
AB кристали сребро метал круна коса вилушка
Големина:
3(Fork L.); 1(Charm)
MOQ:
12pcs
Позлата Боја:
Сјајна сребрена како Фото
Контрола На Квалитет:
100% КК Помина
Камен Квалитет/опционални боја:
Кина ААА Јасни Кристали
Животна средина-пријателски материјал:
Метален цинк легура,кристали,метал вилушка
Прилагодено стилови:
Добредојде
Свеж

Избор на клиенти