.

.

New
Нови 60pcs многу 6mm бисер коса мода спирала украс завртка twister булчински свадба накит

Нови 60pcs многу 6mm бисер коса мода спирала украс завртка twister булчински свадба накит

DEN 633.60

Стока
Достапно.

а, Ние обезбеди Бесплатен превозот за СИТЕ објекти кои само ќе потрае 2 - 5 Days да стигнат до вас, б, Ние секогаш и Предлагам да брод Стоки преку Бренд Курир(Fedex/DHL/UPS-от) ветувањето мазна и promt испорака, c, Ние секогаш ги Прогласи Ниска Сопствени Вредност на Пакување Листа да ви помогне да се избегне Сопствени трошоци на ваша страна, d, Купувачите треба да биде Одговорна за било каков Данок или Должност Полнење на ваша Страна, е, Ние НЕ сме Одговорни за Било какви Одложувања поради Превозникот Mishandling, Царинската Задоцнување или било какви други Околности кои се надвор од нашата Контрола, f, ве Молиме бидете сигурни дека вашата Адреса треба да бидат Точни, И сите Не-примени предмети предизвикани од невалидна Адреса не се во нашата целосна наплата или Замена политика. Гаранција & Наплата (@ Филип скапоцен камен) : а, Pls се задржи Галвански Елементи за Сува и Не се за Перење, б, наплата може да се стави напред во рок од 3 дневна страна на Купувачот со Оштетен Photoes како основа, и објектите мора да се врати во ОРИГИНАЛНИОТ ПРЕВОЗОТ УСЛОВ за враќање на парите, ***Ние нема да бидеме Одговорни за Оштетените предизвикани од Превозот, ***И ние ќе ги Враќањето/Ре-испраќање на Превозот, ако сме направиле Грешка, инаку, Купувачот треба да биде Одговорен за двете тоа, Плаќање И Испорака (@ Филип скапоцен камен) : ЗАЧУВАМ е најдобар начин ние recgmend. ***Ние може да направи вашата Брендирани Картичка / Цена Налепница но кој ќе биде дополнително се наплаќа.

Детали

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Hairwear
Тип:
Шноли
Стил:
Романтични
Материјал:
бисер
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Круг
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Број На Модел На:
EH0603g
Опис:
6mm бисер коса мода спирала
Големина:
6mm pear
MOQ:
60pcs
Позлата Боја:
Сјајна Сребрена(Стандардно)
Камен Квалитет/опционални боја:
Faux квалитет бисер
Животна средина-пријателски материјал:
Бакар камен носителот,бисер,метална спирала
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти