.

.

New
4PCS / МНОГУ Големи Меки Пластични Празни Чување Кутија 10 Клетки за Помине Уметност Совети Камења

4PCS / МНОГУ Големи Меки Пластични Празни Чување Кутија 10 Клетки за Помине Уметност Совети Камења

DEN 388.00
DEN 479.52

Стока
Достапно.

Празна кутија за чување за помине уметност. Совршен за чување на лажни нокти совети , блеска , rhinestones, сјајни листови или други производи.
[ДАНОК & ДОЛЖНОСТ]
Ние обично брод објектот како подарок на пониска вредност,но ние НЕ сме одговорни за даночната и должност, сите увоз даночни & должност & пријави се на купувачот одговорност
[ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ]
Ние се обезбеди замена & наплата во рок од 15 дена, замена & наплата услугата ќе биде направен по објектот се примени и во оригиналната состојба & пакет, тоа е купувачот има обврска да го плати превозот надомест да го испрати назад до продавачот.
[ПРЕВОЗОТ]
Ние обезбедуваме бесплатен превозот од ПОСТ ВОЗДУХ MAIL (испорака време : 15-30 дена) за да се купувачот е регистрирана адреса на ALIEXPRESS.
Бидејќи Aliexpress отворен само пост услуга на 28 земји, за купувачи од исклучени земји кои сакаат да го користат бесплатен превозот пост услуга, тука е решението :
купувачите се исклучени од contries може да избере брод од страна на DHL, или ЕМС кога ставање ред, и тогаш контактирајте со нас за да го промените превозот надомест за бесплатен превозот, и ние ќе брод вашата објекти со ПОСТ ВОЗДУХ MAIL. Боја : природна Постојат 10 одделни ќелии за складирање.
[КАПКА ПРЕВОЗОТ]
* Ние нудиме КАПКА БРОД услуга на светот;
* Aliexpress' ЗАЧУВАМ услуга гаранција препродавач е плаќање обезбедени;
* Приватни превозот етикета гаранција препродавач е клиент информации;
* Било какви прашања ве молиме контактирајте со нас.

Детали

Функција:
сад
Материјал:
Пластични
Големина:
17*8.5*3
Број На Модел На:
ОЕМ
мобилен:
10 клетки/случај
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти