.

.

New
Кристали бисер метал бар шарм коса hing клипови мода губење на матурска украс накит додатоци 60prs многу

Кристали бисер метал бар шарм коса hing клипови мода губење на матурска украс накит додатоци 60prs многу

DEN 4560.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Бренд Име:
Jeheu
Материјал:
бисер
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип:
Шноли
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
EH0601m
Опис:
кристали бисер шарм клипови косата додаток
MOQ:
60Pairs = 120pcs
(L)Големина:
ПРИБЛИЖНО, Должина големина=2.5
Позлата Боја:
Родиум(Стандардно)
Контрола На Квалитет:
100% КК Помина
Камен Квалитет/опционални боја:
Кина ААА Јасни Кристали
Животна средина-пријателски материјал:
Метален цинк легура,кристали,бисери,метален клип
Свеж

Избор на клиенти