.

.

New
Трговија на големо сребро кристал 50x25mm arched шарм губење на конска опашка носителот бенд накит со квалитетот еластична бенд 3pcsx

Трговија на големо сребро кристал 50x25mm arched шарм губење на конска опашка носителот бенд накит со квалитетот еластична бенд

DEN 384.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Топката
Материјал:
Кристал
Тип:
Headbands
Метали Тип:
Бакар,Сребро Позлатен
Број На Модел На:
EH0602j
Бренд Име:
Jeheu
Опис:
arched шарм коса еластична губење на конска опашка носителот
Големина:
45 x 23mm(when folded)
MOQ:
3pcs
Позлата Боја:
Сјајна Сребрена(Стандардно)
Контрола На Квалитет:
100% КК Помина
Камен Квалитет/опционални боја:
Кина ААА Јасни Кристали
Животна средина-пријателски материјал:
Бакар првенство синџир,кристал,еластичен
Свеж

Избор на клиенти