.

.

New
11PCS Нерѓосувачки Челик Млазници руската Совет Тесто Алатки Шлаг Цевки Млазници Подарок Украсување Алатки Фондан Слатки 53033

11PCS Нерѓосувачки Челик Млазници руската Совет Тесто Алатки Шлаг Цевки Млазници Подарок Украсување Алатки Фондан Слатки 53033

DEN 316.80

Стока
Достапно.

информации .наслов {text-align : center;маргина : 4vw 10% 0;font-size : 3.наслов {text-align : center;маргина : 4vw 10% 0;font-size : 3.т-производ .т-производ .т-производ . Се мијат темелно по секоја употреба
2.слика {text-align : center !важно}.т-производ {background-color : #fff;width : 100% ;max-ширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;font-family : "Ping Fang SC-Медиум"}.инфо {flex : 5;кутија-големината : граница-box); дисплеј : flex;flex-насока : колона;оправда-содржина : центар}. Користете казна-жито полирање или чистење на течни да ги отстраните дамките
УСЛУГИ
Топла продажба на производи од врвот продавачи
Сите нарачки се испраќаат од Ali Express складишта во рок од 24 часа
Посветен на услуга на клиентите
ПАКУВАЊЕ И ИСПОРАКА ГАРАНЦИЈА
Уживајте во мирот на умот со Ali Express врата-до-врата пакување и испорака заштита.т-производ .т-производ .2 "фолксваген"; line-height : 4.т-производ .т-производ .т-производ. Избегнувајте свиткување или кршење на овие совети како тоа ќе влијае на перформансите
3.6 cm (дијаметар), 4.т-производ .т-производ .т-производ . Избегнувајте алкална кајгана, метал текстил, или хемиски партали
6.3 "фолксваген"}. Ве молиме овозможи на мали варијации.содржина {text-align : center;font-size : 3.слика {position : relative;flex : 4;text-align : право}.т-производ.слика {text-align : left}.т-производ. За вашите лични или професионални колачи, пити, колачи, бисквити и други тестенини.т-производ . Користете мека крпа и обичен чистење агент со овие совети.т-производ .

Детали

Тип:
Торта Алатки
Торта Алатки Тип:
Украсување Совет Поставува
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
CE / ЕУ,ФДУ,ЕЕЗ,LFGB,CIQ,SGS
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
FACEMILE
Број На Модел На:
Тесто Украсување Совети
Сексуално Сугестивна:
No
е-прилагодена:
Yes
Свеж

Избор на клиенти