.

.

New
Rhinestones Куче Јаки 5 Редови Полни Светкавиот Кристал Дијаманти Начичкана СТП Кожа 2 Инчен Широк Bling за Средни и Големи Кучиња

Rhinestones Куче Јаки 5 Редови Полни Светкавиот Кристал Дијаманти Начичкана СТП Кожа 2 Инчен Широк Bling за Средни и Големи Кучиња

DEN 501.00
DEN 527.52

Стока
Достапно.


Запрепастувачки убаво стокмено кожа 5cm широк куче јака со 5 ред кристал
Стилски тешки тока, хардвер и мазна обвивка
Направете вашиот Кучиња да се издвоите од другите, очигледно,
Големина : S : вратот за 15~18" (околу 38-45cm)
М : вратот за 17~20" (за 43-50cm)
L : вратот за 19~22" (за 48-55cm)
XL : вратот за 21~24"(околу 53-60cm)
Забелешка : ве МОЛИМЕ да се измери точно вратот големината на вашето домашно милениче befor нарачување.

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL
Тип:
Кучиња
Тип:
Основни јака
Куче Подигнат Тип:
Основни Оглавник Harnesses
Јака Тип:
Основни Јаки,Малку Јаки
Бренд Име:
Beirui
Материјал:
кожа
Куче Поводник Тип:
Основни Leashes
Функција:
Jeweled
Сезоната:
Сите Сезони
Шема:
Цврста
Примена:
Кучиња
Преостанатиот Рок На Траење:
>6 месеци
Употреба:
Јаки & Води
Број На Модел На:
CL007GREEN
Големина:
XS/S/M/L/XL
Бои:
Црна/Gold/Розова/Сребрена/Зелена/Црна/Црвена/Виолетова/Роуз
Ширина:
5cm
Тежина:
150g/160g/175g/185g/205g
Тип:
Кристал куче јака, bling куче јака
Материјал:
СТП Кожа
Свеж

Избор на клиенти