.

.

New
Нови пром коса, накит 12Pcs многу AB кристали 20mm сребро метал флорални шарм коса вилушка додатоци

Нови пром коса, накит 12Pcs многу AB кристали 20mm сребро метал флорални шарм коса вилушка додатоци

DEN 432.00

Стока
Достапно.

а, Ние обезбеди Бесплатен превозот за СИТЕ објекти кои само ќе потрае 2 - 5 Days да стигнат до вас, б, Ние секогаш и Предлагам да брод Стоки преку Бренд Курир(Fedex/DHL/UPS-от) ветувањето мазна и promt испорака, c, Ние секогаш ги Прогласи Ниска Сопствени Вредност на Пакување Листа да ви помогне да се избегне Сопствени трошоци на ваша страна, d, Купувачите треба да биде Одговорна за било каков Данок или Должност Полнење на ваша Страна, е, Ние НЕ сме Одговорни за Било какви Одложувања поради Превозникот Mishandling, Царинската Задоцнување или било какви други Околности кои се надвор од нашата Контрола, f, ве Молиме бидете сигурни дека вашата Адреса треба да бидат Точни, И сите Не-примени предмети предизвикани од невалидна Адреса не се во нашата целосна наплата или Замена политика. Пад на Превозот Услуга (@ Филип скапоцен камен) : а, Капка Превозот е достапен за нас, што значи дека нема да акции на производи, сите што треба да направите е само да го Испратите на нашата Предмети за вашето онлајн продавници и да ви помогне да ги Промовираме нашите Производи на вашата продавница, да Комуницираат и да им служи на вашиот клиент, ја добиете вашата цел и потоа ставете ред со нас.
Описи (@ Филип скапоцен камен) : Нови пром коса, накит 12 Pcs многу бесплатен превозот AB кристали 20mm сребро метал флорални шарм коса вилушка додатоци ***Можете Да го Забелешка Детални барања како што се Бои, Пакети, Вашиот склопот на Изразат Компанија, Вредноста на Декларацијата слично на Али-Express Порака кога ќе го поставите цел.

Детали

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Hairwear
is_customized:
Yes
Тип:
Шноли
Стил:
Тренди
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
EH0602x
Опис:
AB кристали 20mm метал флорални шарм коса вилушка
Големина:
3(L)
MOQ:
12pcs
Позлата Боја:
Сјајна Сребрена(Стандардно)
Контрола На Квалитет:
100% КК Помина
Камен Квалитет/опционални боја:
Кина ААА Јасни Кристали
Животна средина-пријателски материјал:
Метален цинк легура,кристали,метал вилушка
Свеж

Избор на клиенти