.

.

New
V Ѓердан За Жени Секси Тело Синџир Бикини Градник Нето Флорални Роб Подигнат Половината Стомак Синџир Накит Тело Синџир 2017

V Ѓердан За Жени Секси Тело Синџир Бикини Градник Нето Флорални Роб Подигнат Половината Стомак Синџир Накит Тело Синџир 2017

DEN 614.00
DEN 767.52

Стока
Достапно.


V Ѓердан За Жени Секси Тело Синџир Бикини Градник Нето Флорални Роб Подигнат Половината Стомак Синџир Накит Тело Синџир 2017

Детали

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Телото Накит Тип:
Стомакот Синџири
Материјал:
Коска
Бренд Име:
DJGHYL
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
BB7
Свеж

Избор на клиенти