.

.

New
1pc Пица плоча DIY леб печење јаглероден челик тост алатки за печење мувла кујна материјали

1pc Пица плоча DIY леб печење јаглероден челик тост алатки за печење мувла кујна материјали

DEN 1314.00
DEN 1642.08

Стока
Достапно.

Бренд име: Ovenware Мувла Големина:30.5*19.8*4.8 cm Материјал: Јаглероден челик+Не-стап слој Апликација : се Пече/торта мувла/Бисквит Тави Пакет : Картон Пакување Temp:230℃ Тежина : 0.79 kg Модел : D0043 Облик : Плоштад

Детали

боја:
Злато
Тип:
Печење Јадења & Тави
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Печење Јадења & Тави Тип:
Бисквит Тави
Бренд Име:
hengjiumande
Број На Модел На:
D0043
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски
Свеж

Избор на клиенти