.

.

New
Silike 8 инчен Ombre Jumpy Стапче Навивам Капчиња Плетенки 22 Корени Jamaican Отскокнување Синтетички Капчиња Коса Екстензија за Црни Жени

Silike 8 инчен Ombre Jumpy Стапче Навивам Капчиња Плетенки 22 Корени Jamaican Отскокнување Синтетички Капчиња Коса Екстензија

DEN 222.00
DEN 326.40

Стока
Достапно.


Silike 8 инчен Ombre Jumpy Стапче Навивам Капчиња Плетенки 22 Корени Jamaican Отскокнување Синтетички Капчиња Коса Екстензија за Црни Жени
Превозот Адреса : Откако ќе се плати за нарачката, ве молиме потврдете го вашиот превозот информации (Контактирајте со Име, Адреса, Поштенски Код, Телефонски НЕМА.) се точни или не. Ако треба да ја промените вашата адреса, ве молиме да ни оставите порака, под цел да ги споделите со нас, тогаш ние ќе испрати пакет за вашата точна адреса.
Различни Бои : Ако треба различни бои откако ќе го поставите цел, можете да ни кажете однапред, а потоа ние ќе брод на бои треба да сте.
Хроматските Аберации : бојата може да биде малку различен меѓу вистинска коса и слики, но тоа е нормално, па ве молиме да не грижете се.
Време На Испорака : 1. треба коса итно да, можете да изберете локација за подигнување како превозот начин, тоа ќе потрае околу 5-7 работни дена да биде доставен (Европа, САД, CA).
2.Ако одберете Бесплатен превозот, тоа ќе потрае околу 12-25 работни дена да биде доставен (Европа, САД, CA). Било какви други прашања, можете да ни оставите порака, за да ги споделите со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.

Детали

Протегала должина:
8inches
Најголемиот Дел Се Купи:
1Pcs/Многу, 3Pcs/Многу, 6Pcs/Многу, 9Pcs/Многу
Текстура:
Jumpy Стапче
боја тип:
Ombre
Може Да Се Permed:
No
Бренд Име:
Silike
Предмети по Пакет:
22strands/пакет
Материјал Одделение:
Ниска Температура Влакна
Број На Модел На:
jamaican отскокнување капчиња коса
Свеж

Избор на клиенти