.

.

New
1pc SEEYULE 06E 121 111 G / 06E121111G Мотор Coolant Термостат со Станбен 88c За Audi A4 A6 A8 Quattro A6 Avant 2.4 3.2 L V6

1pc SEEYULE 06E 121 111 G / 06E121111G Мотор Coolant Термостат со Станбен 88c За Audi A4 A6 A8 Quattro A6 Avant 2.4 3.2 L V6

DEN 1386.00
DEN 1650.24

Стока
Достапно.

1pc SEEYULE 06 E 121 111 G / 06 E121111 G Мотор Coolant Термостат со Станбен 88c За Audi A4 A6 A8 Quattro A6 Avant 2.4 3.2 L V6
Дел No : 06 E 121 111 G / 06 E121111 G / 06 E 121 111 G
Име : Мотор Термостат Coolant
Големина : Прибл. 16.5 cm x 7cm x 10cm
Примена : За Audi A4 A6 A8 Quattro A6 Avant 2.4 3.2 L V6
Пакет се вклучени : 1pc x 06 E 121 111 G Мотор Coolant Термостат со домување

Детали

Објектот Тежина:
0.3kg
Име На Модел:
06E 121 111G / 06E121111G
Зафатнина:
2.4 3.2 L L
Година:
2001-2010
Објектот Должина:
16.5cm
Тип На Објект:
Вентили И Делови
Материјал Тип:
ABS + Челик + Електронски компоненти
Бренд Име:
SEEYULE
Објектот Ширина:
7cm
Објектот Дијаметар:
7cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
10cm
Специјални Функции:
Мотор Термостат Coolant
Нема. на Цилиндри:
6 Цилиндри
Дел No:
06E 121 111 G / 06E121111G
Големина:
Approx. 16.5cm x 7cm x 10cm
Примена:
За Audi A4 A6 A8 Avant Quattro 2.4 3.2 L V6
Свеж

Избор на клиенти