.

.

New
Добар квалитет душеци! Посебен вод душеци за Infiniti EX35 2013-2009 водоотпорен товар мат подигање теписи за EX25 2010 година,со Бесплатен превозот

Добар квалитет душеци! Посебен вод душеци за Infiniti EX35 2013-2009 водоотпорен товар мат подигање теписи за EX25 2010 година,со

DEN 6543.00
DEN 10065.60

Стока
Достапно.

Задоволството На Клиентите : 1. СИТЕ големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес.Ако сакате да разменувате објекти , мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.За Боја Избори :
Кога ќе нарачате, ќе треба да оставите порака да ни каже : што треба производ во боја и на вашиот автомобил модел , тогаш ние ќе ја испрати овој производ за вас според вашите потреби и барања,ви благодариме!
Боја избори 1 : Црна
Боја избори 2 : Беж
Боја избори 3 : Браун
Боја избори 4 : Црна со беж бода
Боја на избор се 5 : Црна со црвени конци
Боја на избори 6 : Вино црвено
2.Повратни информации : pls ни даде postive повратни информации по добивање на вашиот пакет,доколку ги имате било какви прашања во врска со нашите производи. Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака 5.Превозот : Превозот Време : Откако ќе плаќање,сите објекти ќе биде предаден во рок од 7 работни дена. Ние прифаќаме Alipay, Запад Union, Money Gram .

Детали

Боја Име:
Кафеава, црна со беж, вино црвено, БЕЖ, Црна, црна со црвени
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Бренд Име:
RUIRI
Материјал Тип:
вештачка кожа
Свеж

Избор на клиенти