.

.

New
waase EMARK Задните Пак Сигнали Blinker Индикатор Winkers Светлина Домување Објектив За Suzuki GSXR1000 2009 2010 2011 2012 2013-

waase EMARK Задните Пак Сигнали Blinker Индикатор Winkers Светлина Домување Објектив За Suzuki GSXR1000 2009 2010 2011 2012 2013-

DEN 1113.00
DEN 1171.68

Стока
Достапно.

Количина : еден пар(2 парчиња) Материјал : Пластични Боја : Јасно и Чад се избере,како на слика прикажана Позиција : Задните (лево и право) Fitment : За Suzuki GSXR1000 2009-2017 инструкции за инсталација не се вклучени. Состојба : Нова резервни објект,никогаш не се користат или се инсталирани. Answer : ___________________________ Note : Светилки,Навртки или Жици не се вклучени.

Детали

боја:
Чадот Леќа, Јасно Леќа
Бренд Име:
waase
Тип На Објект:
Пак сигнал светлина
леќи на бои:
2 изберете бои
Поставување на Возило:
Задниот Дел На Возилото, Лево, Десно
Свеж

Избор на клиенти