.

.

New
Достав 2806 батерија црвени ласерски флип пенкало литиум battey USB полнење 30 метри оддалечена воздухот летаат тип ppt флип пен

Достав 2806 батерија црвени ласерски флип пенкало литиум battey USB полнење 30 метри оддалечена воздухот летаат тип ppt флип

DEN 2198.40

Стока
Достапно.

детали за производот

Детали

Max. Излезна Моќност:
боја:
Red2806
боја на светлина:
Црвена
Батеријата:
литиум батерија се изгради во
Бренд Име:
Достав
Тип:
Ласерски Пен
Далечинска Контрола:
Yes
USB Интерфејс:
Yes
Страница Flapper:
Yes
Број На Модел На:
Достав-2805
Функција:
Флип пен
Големина:
115x46x22.5mm
Безжичната:
Yes
Контрола На Далечина:
30 МЕТРИ
Батеријата Спецификација:
Литиум Батерија
Свеж

Избор на клиенти