.

.

New
Најновите Жешка! Oukitel U16 Max Случај, 5 Бои, Висок квалитет на Целосно Флип Мода Прилагодите Кожа Луксузен Телефон Додатоци

Најновите Жешка! Oukitel U16 Max Случај, 5 Бои, Висок квалитет на Целосно Флип Мода Прилагодите Кожа Луксузен Телефон Додатоци

DEN 187.00
DEN 205.92

Стока
Достапно.

Ние зависи од вашето задоволство да се успее.

Детали

Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
Maxred
Функција:
Анти-удар
Тип:
Случај
Компатибилен Бренд:
Oukitel U16 Max
боја:
Црна, сина, златна, црвена Роза, Розова
фабрика:
Yes
во парк:
Yes
Трговија на големо:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong,Кина
is_customized:
yes
Функција:
100% Совршено Одговараат за Камера/МИКРОФОН/Јачина на звук/Копче Дупка
Број На Модел На:
Случај за Oukitel U16 Max
Свеж

Избор на клиенти