.

.

New
Пластични Транспарентен Помине Алатки за Складирање Кутија Помине Кристал Украси Бафер Датотеки Мелење Организатор Случај Кутија 193x80x39mm

Пластични Транспарентен Помине Алатки за Складирање Кутија Помине Кристал Украси Бафер Датотеки Мелење Организатор Случај Кутија

DEN 110.00
DEN 146.40

Стока
Достапно.

Ние само брод да се потврди цел адреси. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Време На Испорака :
1. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.

Детали

Тип На Објект:
Помине Уметност Опрема
Број На Модел На:
Помине Уметност Опрема
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Големина:
193 mm x 80mm x 70 mm
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
Kemei
боја:
бела,розова
quanlity:
добро
Свеж

Избор на клиенти