.

.

New
BNG 6sizes на 3pcs Алуминиум Метал C Крива Род француски Облик на Стапчиња Криејтив Помине Уметност Алатка Акрилик УВ Гел Ноктите Цевка Нокти Алатки

BNG 6sizes на 3pcs Алуминиум Метал C Крива Род француски Облик на Стапчиња Криејтив Помине Уметност Алатка Акрилик УВ Гел Ноктите

DEN 285.00
DEN 335.52

Стока
Достапно.


Нашата компанија снабдувач на нокти убавина и шминка производи за повеќе од 10 години. Трговијата на мало, трговија на големо, кориснички налози се сите добредојдени во BNG.
Опис На Производот
BNG 6sizes на 3pcs Алуминиум Метал C Крива Род Облик на Стапчиња Криејтив Помине Уметност Алатка Акрилик УВ Гел Ноктите Нокти Дизајн Алатки за Полнење
Спецификации :
-Материјал : Алуминиум, Акрилик rhinestones
-Должина На : Прибл. 11.8 cm
-Количина : 3pcs/set
Големина : 6 различни големини
- Дијаметар : 4mm, 5mm, 6mm, 7mm, 8mm, 9mm
Функција :
-Корисна помине уметност опрема
-За обликување совршен C Крива Помине Совети
-Погоден за професионална употреба или домашна употреба
Настава :
1. Кога на доградба на акрилни нокти е направено, сува тоа за секунди и отстранат ноктите форма
2. Изберете соодветен род се држиме за вашите нокти. Место тоа под ноктите совети
3. Нежно притиснете двете страни на доградба на акрилни нокти совет со вашиот палец и индекс на прст околу C крива стап
5. По обликување на слободен раб , стрес на ноктите да се направи подобро лак без род
6. Конечно, добро структуриран C-крива направи
Пакет Се Вклучени :
3pcs Метал C Крива Род Облик на Стапчиња

Детали

Тип На Објект:
Помине Уметност Опрема
Број На Модел На:
TP-NA20C
Големина:
6different sizes
Бренд Име:
BNG
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Спецификација(дијаметар):
4/5/6/7/8/9/mm
Употреба:
6 Прачки во различни големини за правење на ноктите француски
Должина:
11.8cm
За правење:
Правење C-Крива
Материјали:
Алуминиум Со Акрил Кристално
is_customized:
Yes
Пакет:
3pcs
Стил:
двојна глава
Име:
C Крива Обликувањето Род Се Држиме Помине Уметност Совети Алатка
Свеж

Избор на клиенти