.

.

New
Нови Жолта зелена флуоресценција Bowtie Момче е Девојка ДецаPolka Dot 16 Бои Tuxedo се Облекуваат Симпатична Лак вратоврска Пеперутка Бесплатен превозот

Нови Жолта зелена флуоресценција Bowtie Момче е Девојка ДецаPolka Dot 16 Бои Tuxedo се Облекуваат Симпатична Лак вратоврска Пеперутка

DEN 224.16

Стока
Достапно.

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Унисекс Tuxedo Фустан Дете "Polka Dot" Bowtie Популарни Styl 100% Сосема Нов Лесно отворени затвори клип прилагодлива големина 2 инчен x4 инчен повеќе ќе ги купите ,повеќе попуст за вас
дали ви се допаѓа лак вратоврска ?
Во мојата продавница,Можете да најдете ,или можете да ги точка на сликата подолу .
Ние само брод да се потврди цел адреси. Ве молиме контактирајте со нас прво, ПРЕД да ни даде негативен фидбек.Тоа ќе зависи од поштата & царина.Ви благодариме за да ни даде
шанса да се направат нештата право со добра комуникација.
Ние ги користиме на ВОЗДУХОТ MAIL и ЕМС да брод item(s) било каде во светот, од Кина,пакет патеката број и
песна веб-сајт.така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Поевтина Цена на чекање за вас .Сепак, ако верувате дека објектот примена е во погрешна боја , ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или
наплата е можно.
Повратната информација е важна за нас, ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи
и услуга.
Ние ги испратите сите меѓународни пратки со означена како "ПОДАРОК" со помала вредност да помогне да се намали
давачки/царина во вашата земја. Ние секогаш сме биле тука работиме со вас да се реши
никакви проблеми и се потпираат рок од 24 часа.
Тоа нормално се зема 7-30 работен ден на светот .

Детали

Тип На Објект:
Врски
Шаблон Тип:
Dot
Врски Тип:
лак вратоврска
Пол:
Момчиња,Девојки
Материјал:
Полиестер,Rayon
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Деца
Бренд Име:
ТОЈ РАБОТИ
Големина:
One Size
Број На Модел На:
Дете Точка bowtie
боја:
Жолта зелена флуоресценција Бели дамки
Големина:
2 inch x 4 inch
is_customized:
Yes
Пол:
Момчињата Лак Вратоврска
дизајн:
gravata borboleta
Шема:
деца bowtie
Свеж

Избор на клиенти