.

.

New
Мека Силиконска Гума со Полно Тело, Заштитник За Wii U Гел Случај Покрива Кожата Школка за Nintendo WiiU Gamepad Контролер 5 Бои Ултра

Мека Силиконска Гума со Полно Тело, Заштитник За Wii U Гел Случај Покрива Кожата Школка за Nintendo WiiU Gamepad Контролер 5

DEN 182.00
DEN 242.40

Стока
Достапно.

Нашата цел е задоволството на клиентите!
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
6) Ако вие сте од Германија , и одберете ТНТ превозот начин, ве молиме provise вашата компанија кодот
7) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас . НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Како брзо да не продавачот брод елементи? Многу Брзо
Јас f сте задоволни со цел, ве молиме да направи 5 ѕвезди на повратни информации со цел, подобро е ако можете да ги споделите слики да ни се појавуваат детали повратни информации оценка.
4) Ако се од Бразил, Чиле и Шпанија , и одберете ПРОЗОРЦИ превозот начин, ќе треба да се појавиш на плаќање доказ кога ќе го добиете кутија.
5) Ако сте од Швајцарија, Шведска, Австрија , и одберете ТНТ превозот начин, ќе треба да се појавиш на плаќање доказ кога ќе го добиете кутија. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Како задоволни беше со продавачот комуникација? Многу Задоволни 3. 2)Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување , ако е можно).
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.

Детали

боја:
црвена, бела, сина, црна, розова
Nintendo Модел:
Wii
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo
Бренд Име:
TECTINTER
Материјал:
Силикон/Гел/Гума
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Компатибилен Производ Линија:
За Nintendo Wii U
Свеж

Избор на клиенти