.

.

New
ЕУ Автомобил Табличка Рамка Rear View Camera со Водоотпорен 4 ИНФРАЦРВЕНАТА Светлина Ноќ Визија 170 Степен Агол на Гледање за Европски Автомобили

ЕУ Автомобил Табличка Рамка Rear View Camera со Водоотпорен 4 ИНФРАЦРВЕНАТА Светлина Ноќ Визија 170 Степен Агол на Гледање за

DEN 949.00
DEN 1506.72

Стока
Достапно.

3" TFT LCD Автомобил обратна Rear View Боја Автомобил Следи Дигитални Автомобил Rearview Камера ,бесплатен превозот 1pcs/многу US$ 29.
Додатоци :
1. Ние ќе ви одговориме во рок од 1 редовен работен ден.
Посакуваме да имате пријатен ден!. Ноќно достапни и high definition камера.
Повратни информации :
Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди во сите детални оценки, доколку објектот примен во добра здравствена состојба;
За Купувачите кои не е задоволен со вашата шопинг Искуство, можете да контактирате со нас прво, пред да ја напуштат повратни информации;секој проблем може да се разработат преку добра комуникација помеѓу двете страни.2(Olux со ВКЛУЧЕНО) 0.
Како за враќање превозот надомест ?
Ве молиме љубезно ве молиме да знаат дека купувачот ќе биде одговорен за враќање превозот надомест, ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.88 /парче
Спецификации : Висока дефиниција Боја визија ноќ Wateproof Шок-доказ, Широк агол на гледање Различни чипови да ги изберат(MT9 V136/PC3030/PC1030/PC1089 K) на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиент Слика Сензор Боја CMOS PC1030 Боја CCD PC3030 Боја МТ 9 V136 Боја PC1089 K ТВ Системот PAL/NTSC PAL/NTSC PAL/NTSC PAL/NTSC Ефективни Пиксели 648*488 Pixels 728(H)*488(V) 720*576/480 Pixels 928(H)*500(V) Хоризонтална резолуција 420 TVL 480 TVL 500 TVL 520 TVL Sening област 4. Ден /Ноќ сензор за автоматско приспособување,минимално осветлување автоматски се пополни светлина.
It 's нашата чест да обезбедат одлична услуга за вас, ви благодариме!
Политика на враќање
Што се Случува Ако имам Проблем?
Ако имате погрешни или оштетен објект или за било која причина добијат она што се појавува да бидат неточни стоки ве молиме контактирајте со нас преку разговор масажа или е-пошта ,и да им објасни на вашиот проблем.

Детали

Тип На Објект:
Паркинг Помош
Објектот Висина:
0.45inch
Жица или Безжично:
Жица
Бренд Име:
BARCEEN
Екранот:
LCD
Објектот Ширина:
1.46cm
Автомобил Производител:
Сензор Број:
1
Специјални Функции:
задните видите
Објектот Должина:
5.6cm
Паркинг Видот На Помош:
rear view camera
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Тежина:
0.3kg
is_customized:
Yes
копија камера:
автомобил копија камера
сензор на слика:
ccd
Водоотпорен:
IP69K
Свеж

Избор на клиенти