.

.

New
Biolight M700/M800 Neonate Силикон Заврши пулсот oximeter spo2 сензор, DB9pins

Biolight M700/M800 Neonate Силикон Заврши пулсот oximeter spo2 сензор, DB9pins

DEN 1104.00

Стока
Достапно.


BLT M700/M800 Neonate Силикон Заврши пулсот oximeter spo2 сензор, DB9pins
spo2 сензор за M700 , m800, oximeter , m7000, , M9000, следење ,
Можеби ќе треба адаптер кабел за М 7000 ветеринар , M9000

Детали

Број На Модел На:
CSS067F
Големина:
1m
Материјал:
Други
Бренд Име:
YONGKANGDA
Функција:
sp02 сензор
Свеж

Избор на клиенти