.

.

New
година Нови Модни на Коса и Накит Додатоци Ацетат Животински Влакна Barrettes Клипови Кристал Кристал Мачка Шноли За Жените BG810201

година Нови Модни на Коса и Накит Додатоци Ацетат Животински Влакна Barrettes Клипови Кристал Кристал Мачка Шноли За Жените

DEN 158.00
DEN 211.20

Стока
Достапно.


Цел Value >$200 Бесплатен Превозот преку EMS, курирската служба DHL. Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 3~5 работни дена од приемот расчисти исплата. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрален или негативен фидбек.
Ние ќе обработиме вашето враќање барање во рок од 2 до 5 дена откако ќе го добие врати објектот.
(Купувачот плаќа враќање поштарина)
1.
Бои и материјали може да изгледа различно, како резултат на различните екрани и сончева светлина.
Цел Value >$5 преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
Големина Прашање
Ве молиме да се грижи за накит големина кога купувате од нашата продавница.
2016 година Нови Модни на Коса и Накит Додатоци Ацетат Животински Влакна Barrettes Клипови Кристал Кристал Мачка Шноли За Жените BG810201
Боја На Разликата
Сликите на производите се на нашата веб страница се направени од вистински производ себе. Ние со задоволство ќе го стори истото за вас. Ако објектот е дефектен, ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка. ПРЕВОЗОТ ПОЛИТИКА :
Стандард на Услуги е Кина Пост Обичен Мал Пакет & Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Ние ќе ви обезбеди најдобра услуга. Вашето мислење е многу важен за нас и вашиот задоволителен е нашата цел.
Цел Вредност Од 24 Земји Бесплатен Превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.
Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди.

Детали

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Целулоза Ацетат
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
BG810201
Обликотшема:
Животните
Тип:
Barrettes
Метали Тип:
Никој
Место на Потекло:
Гуангжу, Кина
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Топло Prompt:
Вистинската големина е како што е наведено фото САМО за референца
Состојба:
100% Сосема Нов
Подарок за:
Жени, Деца, Љубовници, Пријатели, Членови Од Семејството, Најдобрите Пријатели
Is_customized:
Yes
Тежина:
15.5g
големина на забелешка:
Прирачник за мерење на податоци, ве молиме да признаам 1-2mm грешки
товарни:
Бесплатен Превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Тип:
со пролетта
Свеж

Избор на клиенти