.

.

New
ДОМА ЉУБОВ, ПРИЈАТЕЛИ МОИ оригинални писмо серија железо грб кука линија кука железо едноставен модерен креативни метал железни куки

ДОМА ЉУБОВ, ПРИЈАТЕЛИ МОИ оригинални писмо серија железо грб кука линија кука железо едноставен модерен креативни метал железни

DEN 1322.00
DEN 1392.00

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
OUSSIRRO
Материјал:
Метал
Метал Тип:
Железо
Инсталација Тип:
Топ Вметнување Тип
Нема. на Групи:
Еден
Тип:
Бања Полици
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Употреба:
Дребулии
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
EG
Применливи Простор:
дневна соба
Свеж

Избор на клиенти