.

.

New
Флуоресцентна зелена Бели дамки Bowtie Момче е Девојка ДецаPolka Dot 16 Бои Tuxedo се Облекуваат Симпатична Лак вратоврска Пеперутка Бесплатен превозот

Флуоресцентна зелена Бели дамки Bowtie Момче е Девојка ДецаPolka Dot 16 Бои Tuxedo се Облекуваат Симпатична Лак вратоврска Пеперутка

DEN 224.16

Стока
Достапно.


Ние ги испратите сите меѓународни пратки со означена како "ПОДАРОК" со помала вредност да помогне да се намали
давачки/царина во вашата земја.Тоа ќе зависи од поштата & царина.
Ние само брод да се потврди цел адреси.така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Унисекс Tuxedo Фустан Дете "Polka Dot" Bowtie Популарни Styl 100% Сосема Нов Лесно отворени затвори клип прилагодлива големина 2 инчен x4 инчен повеќе ќе ги купите ,повеќе попуст за вас
дали ви се допаѓа лак вратоврска ?
Во мојата продавница,Можете да најдете ,или можете да ги точка на сликата подолу . Ние гарантираме за да се направи истото за вас.
Поевтина Цена на чекање за вас . Благодарам многу за одвоеното време и Поддршка! Добредојдовте да ја посетите мојата продавницата за повеќе нови пристигнување предмети Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување ,
позадина итн. Ве молиме контактирајте со нас прво, ПРЕД да ни даде негативен фидбек.Сепак, ако верувате дека објектот примена е во погрешна боја , ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или
наплата е можно.
Тоа нормално се зема 7-30 работен ден на светот .
Повратната информација е важна за нас, ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи
и услуга.

Детали

Тип На Објект:
Врски
Шаблон Тип:
Dot
Врски Тип:
лак вратоврска
Пол:
Момчиња,Девојки
Материјал:
Полиестер,Rayon
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Деца
Бренд Име:
ТОЈ РАБОТИ
Големина:
One Size
Број На Модел На:
Дете Точка bowtie
боја:
Флуоресцентна зелена Бели дамки
Големина:
2 inch x 4 inch
is_customized:
Yes
Пол:
Момчињата Лак Вратоврска
дизајн:
gravata borboleta
Шема:
деца bowtie
Свеж

Избор на клиенти