.

.

New
F14B3GP1

F14B3GP1

DEN 1128.00
DEN 1200.00

Стока
Достапно.

Било предмети кои мора да се врати во нивната оригинална состојба за да се добие враќање на парите или замена. Во врска со инвентар кој се менува секојдневниот и зависи од вашата цел. За гаранција ние им даде на еден месец за наплата или замена. Ве молиме едноставно се врати за да нè за замена или враќање на парите, кога ќе се најде unperfected квалитетот предмети или тие не работат добро.
Клиентот коментар :
1.Конкурентна Цена
3.Повеќето поволна цена
4.Доволно снабдување
Испорака :
1.pls контакт usanytime,
ако имате некои барања на нашите производи . За цел процес : Ние ќе ви испратиме Proforma Фактура (термин на превозот, вкупен износ и така натаму) по примам делови листа. Предмети нормално ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по исплата потврди.,Ltd
Адреса : N2 C099 ,Сонцето Азија 2 Eelectronic Пазарот ,Hua Qiang Bei,Futian Округ, Шенжен, Guangdong, Кина (Копно)
Skype : nica-xcx
ТЕЛ : +86-755 - 23959076
ФАКС : +86-755 - 23959076
Други Политики :
1. Ве молиме контактирајте со нас и го одбра најдобриот една. Еден месец за политика на враќање од пристигнувањето.
Наплата & Замена :
1. За MOQ која зависи од вашата цел.Добар квалитет
3. Тоа ќе биде испорачуван DHL/Федекс /ТНТ/ UPS /EMS или други посебен начин.Највисок квалитет
2.Брза Испорака
Корпоративната Визија :
1.
Контакт информации :
Име На Компанија : Жен Шен Се Кандидира Heng Xin Technology Co. Ако објектите се неисправни ве молиме да не известите во рок од 3 дена по пристигнувањето.

Детали

Стандард:
F14B3GP1
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
USB Вкупна Моќност:
Стандард
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Број На Модел На:
F14B3GP1
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Примена:
Индустриски
Заштита Од Преоптоварување:
No
Број на USB Порти:
Никој
Номинална моќност:
Стандард
Господар Префрлате:
No
Заземјување:
Не-Заземјување
Surge Protector:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
Номинална Струја:
Стандард
Бренд Име:
qipin
WIFI:
No
Номинална Напон:
220v
Места Број:
1
Тип:
одбор
Свеж

Избор на клиенти