.

.

New
Ноќ на вештерките носии за жени секси cosplay малку црвено јава худ фантастичната игра униформа фенси облека се облекуваат божиќ костимот S-2XL

Ноќ на вештерките носии за жени секси cosplay малку црвено јава худ фантастичната игра униформа фенси облека се облекуваат божиќ

DEN 965.28

Стока
Достапно.

Quanzhou kophia игра клучна улога во одржување на нашите клиенти и нивните производи глобално конкурентни преку употреба на свет-класа добавувачи и врвни продажба и дистрибуција
2. П : која е вашата минимум за квантитет? Дали имате производи во акции?
A : 1pcs прифатени и сите предмети се во парк.
Бои
како што е прикажано сите имаат
Судењето oredrs
1pcs прифатени, да се провери квалитетот на корсет
Најголемиот дел налози
Прилагодено дизајни / материјали / големини / бои се прифатени, 30pcs MOQ по големина.
"Светска Класа" е нашата тема. Ние продаваме нашите производи на многу конкурентни цени. Контакт
Ние со нетрпение очекуваме да на можност за соработка со вас базирани на взаемна корист.
Ние го заштитите вашиот дизајн, брендот & марка внимателно. Ние додадете нови секси долна облека стилови секој работен ден. Купување има директно влијание врз факторите кои влијаат на компанијата конкурентност на пазарот на трудот.
Начин на плаќање
Зачувам. Опис на производот на малку црвено јава худ костим
Опис
секси жените костим,тоа е погоден за cosplay партија. Ние се стремиме да им помогне на нашите клиенти да "застане" на конкуренцијата во било кој дел на светот, против секој играч на пазарот на трудот. П : Колку долго доза е потребно за да се заврши мојата цел?
A : Тоа може да биде shiped надвор во рок од 2 дена по comfirming плаќање.
ОЕМ и ODM наредби се добредојдени.
Акции статус
Сите големина во парк, нашите залихи може да ги задоволи најголемиот дел цел.

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Извор:
Црвено Јава Хауба
Посебни Употреба:
Носии
Бренд Име:
AILINGE
Извор Тип:
Аниме
Пол:
Жените
Број На Модел На:
w1408 малку црвено јава худ костим
Материјал:
Полиестер
Знаци:
Cait Sith
Компоненти:
Наметка,Фустани
Тип На Објект:
Се поставува
боја:
Како што е прикажано
плаќање:
Зачувам
Превозот начин:
Кина пост,DHL,KCS,EMS,ИТН.
Додатоци:
фустан,хауба кејп
група:
жена костим за возрасни
Големина:
one size
Функција:
мека и еластична
Стандард:
одделение А
Снабдување со стил:
трговија на големо и на мало
Тип:
Бесплатен превозот
Свеж

Избор на клиенти