.

.

New
Бесплатен превозот аниме Uta Нема Принцот Sama Nanami Haruka вечер фустан cosplay костим

Бесплатен превозот аниме Uta Нема Принцот Sama Nanami Haruka вечер фустан cosplay костим

DEN 3113.00
DEN 3311.52

Стока
Достапно.


1, Ако сопствени направени ,ве молиме изберете големина од нашата големина на табела и оставете го вашиот биста,половината,колковите и висина големина во "оставете порака за да продавачот" кутија кога ќе го поставите цел
2,Нашите костим е предаден од страна на Кина Пост Воздух Пошта,потребно е 30-50 дена во различни земји, 60-90 дена да Бразил.Ако ви треба тоа во брзање,ве молиме изберете локација за подигнување како вашиот превозот метод,ние не го прифати вкупно наплата или враќање костим се должи на превозот задоцнување,ви благодариме за вашата соработка.
3, Големина може да се 3cm разликата се должи на рачно мерење, мало боја разлика можеби причината поради различни следи и фотографија на светлината.

Детали

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXS
Извор:
Uta нема Принцот sama
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Компоненти:
Фустани
Материјал:
единствен крпа,чипка
Знаци:
Nanami Haruka
Компоненти:
само костим
sorce:
Uta нема Принцот sama
Свеж

Избор на клиенти