.

.

New
Флуоресцентни портокал Бели дамки Bowtie Момче е Девојка ДецаPolka Dot 16 Бои Tuxedo се Облекуваат Симпатична Лак вратоврска Пеперутка Бесплатен превозот

Флуоресцентни портокал Бели дамки Bowtie Момче е Девојка ДецаPolka Dot 16 Бои Tuxedo се Облекуваат Симпатична Лак вратоврска

DEN 224.16

Стока
Достапно.


Ние ги користиме на ВОЗДУХОТ MAIL и ЕМС да брод item(s) било каде во светот, од Кина,пакет патеката број и
песна веб-сајт.Сепак, ако верувате дека објектот примена е во погрешна боја , ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или
наплата е можно. Благодарам многу за одвоеното време и Поддршка! Добредојдовте да ја посетите мојата продавницата за повеќе нови пристигнување предмети Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување ,
позадина итн.
Предмети ќе биде предаден во повеќето случаи во рок од 5-7 работен ДЕН на плаќање се примени. Ние гарантираме за да се направи истото за вас.
На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ве молиме контактирајте со нас прво, ПРЕД да ни даде негативен фидбек.Ви благодариме за да ни даде
шанса да се направат нештата право со добра комуникација.
Поевтина Цена на чекање за вас .така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние секогаш сме биле тука работиме со вас да се реши
никакви проблеми и се потпираат рок од 24 часа.
Ние само брод да се потврди цел адреси.
Тоа нормално се зема 7-30 работен ден на светот .
Повратната информација е важна за нас, ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи
и услуга.
Унисекс Tuxedo Фустан Дете "Polka Dot" Bowtie Популарни Styl 100% Сосема Нов Лесно отворени затвори клип прилагодлива големина 2 инчен x4 инчен повеќе ќе ги купите ,повеќе попуст за вас
дали ви се допаѓа лак вратоврска ?
Во мојата продавница,Можете да најдете ,или можете да ги точка на сликата подолу .

Детали

Тип На Објект:
Врски
Шаблон Тип:
Dot
Врски Тип:
лак вратоврска
Пол:
Момчиња,Девојки
Материјал:
Полиестер,Rayon
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Деца
Бренд Име:
ТОЈ РАБОТИ
Големина:
One Size
Број На Модел На:
Дете Точка bowtie
боја:
Флуоресцентни портокал Бели дамки
Големина:
2 inch x 4 inch
is_customized:
Yes
Пол:
Момчињата Лак Вратоврска
дизајн:
gravata borboleta
Шема:
деца bowtie
Свеж

Избор на клиенти