.

.

New
CNSPEED Нови Турбо Тајмер Универзална 12V мини кутија стил Автомобил Турбо Тајмер Црна Боја Црвена Led Дигитален Дисплеј Турбо Тајмер YC100806

CNSPEED Нови Турбо Тајмер Универзална 12V мини кутија стил Автомобил Турбо Тајмер Црна Боја Црвена Led Дигитален Дисплеј Турбо

DEN 583.20

Стока
Достапно.


CNSPEED Нови Турбо Тајмер Универзална 12 V мини кутија стил Автомобил Турбо Тајмер Црна Боја Црвена Led Дигитален Дисплеј Турбо Тајмер YC100806

Детали

боја:
Сребрена, Црна
Година:
сите
Име На Модел:
Автомобил Турбо Тајмер YC100806
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Зафатнина:
сите
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
CNSPEED
Објектот Должина:
0inch
Специјални Функции:
автомобил турбо тајмер
Објектот Тежина:
0kg
Нема. на Цилиндри:
сите
Тип На Објект:
автомобил турбо тајмер
Автомобил Направи:
универзален автомобил 12V
Боја На Каросеријата:
Црна
Led боја:
Црвена
Свеж

Избор на клиенти