.

.

New
2 КПС/многу 40LJ64-03514A LED светлото бар 2012SGS40 7030L 56 РЕВ 1.0 56 Led диоди 49.3 CM

2 КПС/многу 40LJ64-03514A LED светлото бар 2012SGS40 7030L 56 РЕВ 1.0 56 Led диоди 49.3 CM

DEN 1529.00
DEN 1609.92

Стока
Достапно.


испрати пакет само LED ленти
без метал baord
Ние можеме да брод од USP / FEDEX / DHL / ТНТ / ЕМС. Превозот : DHL 4-8 денови за испорака со ЕМС 7-12days испорака Кина poste воздух mail 1530 дена за испорака Ther сите производи се со Оригинални делови на Производите се тестираат пред пратката, ние инсистираше на принципот дека ако тоа не е тест не е предаден, па можете да остатокот увери за да се купи! Нашата компанија главно трговија сите инчен Оригинални делови,плоча, инвертер, светлото одбор, моќ одбор, Т-ЕДИН одбор, оригинални електронско IC. Ние, главно, трговија на големо и на мало со сите видови на оригиналната стока во LCD ТЕЛЕВИЗОР додатоци . добредојдовте да се дојде на ред!

Детали

Број На Модел На:
LJ64 03514A
is_customized:
LJ64 03514A
Со USB:
LJ64 03514A
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation Portable
Бренд Име:
beented
Од Кина во Светот:
5-8 дена испорака
SONY Модел:
PlayStation
Свеж

Избор на клиенти