.

.

New
4 ТРКАЛААТ/МНОГУ Достав 3145 каса Хартија се тркалаат 50x30mmx5.6m термичка хартија топлина осетлива хартија термички Парични хартија

4 ТРКАЛААТ/МНОГУ Достав 3145 каса Хартија се тркалаат 50x30mmx5.6m термичка хартија топлина осетлива хартија термички Парични

DEN 335.04

Стока
Достапно.


Бренд : Достав
Модел : 3145
Име : каса Хартија во ролна
Спец. : 50x30mmx5.6m
Тип : Термичка хартија(топлина-осетлива хартија)
Пакување вклучуваат : 4 РОЛНИ ХАРТИЈА

Детали

Тип:
Фото Хартија,каса ХАРТИЈА во РОЛНА
Carbonless Хартија Тип:
NO
Водоотпорен:
NO
is_customized:
NO
Компатибилен Машина:
Компатибилен
Пакување Тип:
Мало Пакување
Големина:
50x30mm
Сјајни:
Сјајни
Слој Количина:
NO
Големина:
50x30mmx5.6m
Каса Хартија Тип:
NO
Пакување:
Хартија Во Ролна
Број На Модел На:
3145
Тежина:
N/A
Рециклиран:
N/A
Печатење Страна:
Еден страна
Хартија Во Ролна:
NO
Тип На Хартија:
Топлина осетлива хартија
Материјал:
Термичка Хартија
Бренд Име:
Достав
Квантитет На Пакет:
1
Свеж

Избор на клиенти