.

.

New
К2 ДОМА Нерѓосувачки Челик Пита & Пица Серверот Парче Торта Носителот Трансфер Триаголен Лопата Шпатула за Торта, Печење Торта Кора Тарнер

К2 ДОМА Нерѓосувачки Челик Пита & Пица Серверот Парче Торта Носителот Трансфер Триаголен Лопата Шпатула за Торта, Печење Торта

DEN 404.64

Стока
Достапно.


Детали

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Бренд Име:
К2 ДОМА
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
КК-1706232228PS
Материјал:
Метал
Сексуално Сугестивна:
No
Непристојни Слика:
No
Торта Алатки Тип:
Пица Сервер
Свеж

Избор на клиенти