.

.

New
10pcs/многу За Playstation 3 PS3 HD PS 3 2000 2500 2К 2.5 К HDMI Порт Џек Приклучок Интерфејс Конектор Замена

10pcs/многу За Playstation 3 PS3 HD PS 3 2000 2500 2К 2.5 К HDMI Порт Џек Приклучок Интерфејс Конектор Замена

DEN 479.00
DEN 503.52

Стока
Достапно.

HDMI Порт приклучок за Play Station 3 PS3 2000 2500 10pcs/многу(Не за PS3 Слим)

Детали

Компатибилен Марка/Модел:
SONY
Број На Модел На:
YXPJ0080BK
Со USB:
NO
SONY Модел:
PlayStation3
is_customized:
NO
SONY Модел:
PlayStation3
Свеж

Избор на клиенти