.

.

New
Пушењето Пиштол Рачни Храна Пушач Професионални Метал Barware/Лентата За Алатки

Пушењето Пиштол Рачни Храна Пушач Професионални Метал Barware/Лентата За Алатки

DEN 7104.00

Стока
Достапно.

Одличен за по завршувањето на производи кои се готви sous врски, за да обезбедат или други методи каде што храната не е нормално директно изложени на оган или дим Ефикасна, ниски-бучава моторот Брзо и лесно да се направи вонредна нови пијалоци, сендвичи, сосови, sautes и повеќе Произведува ладна пушеле, што овозможува да се користи за било каков вид на храна или течност Вклучува : Пушење Пиштол, акрилик стојат, 18-инчен млазницата extender црево, и два.5-унца дрво чип примероци Бараат четири АА батерии (Не се Вклучуваат)

Детали

боја:
Црна
Тип:
Лентата За Алатки
Бренд Име:
cocktailgeek
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Дијаметар:
Свеж

Избор на клиенти